Eren 21 | Satış Hizmeti

Profesyonel satış ekibimizle Türkiye'de sadece bir mülk satın almanız gereken belgeler pasaportunuzdur.

Eren 21 | Satış Servisi

Hayalinizdeki evinizi, benzersiz satış özellikleri portföyümüzde bulabilirsiniz. Profesyonel yerel uzmanlarımız, yeniden satış portföyüne hazırlanmak için her gün tüm yeniden satış özelliklerini araştırır.

Eren 21 | Satış Sonrası Hizmet

Satış Sonrası Departmanımız tüm detayları tamamlamaya hazırdır, böylece prosedürler sırasında tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Resmi işlemler:

Noter ve tapu işlemleri için vergi, vize, ikamet ve çalışma izni detaylarını içeren tüm belgeleri hazırlarız. Ülkenize geri döndüyseniz bile sürecin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak için ev sahibi için "vekaletname" alabiliriz.


Banka Hesaplarını Açmak:

Sahip / alıcı Türkiye'de bir banka hesabı açmalı ve internet bankacılığı kurmalıdır. Bu, evinizin satın alma dengesini transfer etmenin yanı sıra su, elektrik ve servis ücretleri için ödeme yapmaya yardımcı olacaktır. Çekler genellikle Türkiye'de kullanılmamaktadır. Bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Belediye ve diğer hizmetler:

Sizin için bir konut izni başvurusu yaparız ve daha sonra mülkünüze güç, telefon ve su sayacı bağlamak için başvururuz.

Emlak ve mal sahiplerine yönelik sigorta:


Zorunlu mülk sigortası ve hayat ve sağlık sigortalarını alabilmeniz için sizi İngilizce konuşan personel ile bir sigorta şirketine tanıtıyoruz.

Teknik destek :


Plan dışı mülkler veya tamamlanmış mülkler satın aldıktan sonra, sizin ve diğer bina departmanlarımız (proje grubu) arasındaki tüm iletişimleri, siparişte değişiklik veya değişiklik talepleri ile ilgili olarak üstleniriz.

Komplekslerin yönetimi:


Eren21 Properties'in daimi ikametgahı olmanız, mülkünüzü korumanıza yardımcı olan bir süper satış sonrası hizmet sunar. Satış sonrası bölümü bina içi ve çevresinde havuz temizliği, bahçe ve arsa bakımı ve temizliğinden sorumludur.

Otel rezervasyonları ve transferleri:


Tamamlanmamış veya plan dışı mal satın alırsanız, projenin nasıl ilerlediğini görmek için bina sürecinde ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Satış sonrası departmanımız, konaklamanızın sorunsuz geçmesini sağlamak için otel rezervasyonları, havaalanı transferleri ve araç kiralama hizmetleri sağlayabilir.

Temizlik ve bakım:

Evinizi, çamaşırhanenizi ve hava odalarını ziyaretinizden önce veya sonra temizleyebiliriz - gelmeden önce sizin için bazı temel alışverişlerinizi bile yapabiliriz.

Yerel ve Bölgesel bilgi:

Güler yüzlü ekibimiz yerel hizmetlerin ve olanakların ayrıntılarını gerektiği gibi sunacaktır, yerel bilgilerimiz mükemmeldir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.